Saç ekimi fiyatları

Saç ekimi fiyatını belirleyen birkaç unsur vardır. Bunlardan en önemlisi ekim için planlanan saç kökü sayısıdır. Saç kaybı az olan birine daha az bir saç kökü nakli gerekirken, saç kaybı fazla olan bir başka kişiye daha çok saç kökü nakli gerekebilir. Nakledilen kök sayısı arttıkça fiyatta artacaktır

Saç ekimi ne kadardır

Saç ekim fiyatını etkileyen diğer bir faktör ise operasyonun yapıldığı yerdir. Saç ekim işlemi mutlaka hastane de ameliyathane şartlarında yapılmalıdır. Hala kaçak olarak ofislerde dairelerde saç ekim işlemi yapan ehil olmayan kişiler mevcuttur. Bu işlemin hastane dışında yapılması hem hijyenik açıdan hem de yasal açıdan bir çok problemi beraberinde getirecektir.

Saç ekimi için talep ettiği ücret her klinikte farklılık gösterir. Saç ekim işlemi için en ucuzu aramak ve en düşük maliyete yaptırmaya çalışmak iyi bir sonuç alacağınız anlamına gelmez. Benim önerim saç ekimi işlemi konusunda deneyimli bir estetik cerrahi uzmanını tercih etmenizdir. Saç ekimi işlemi Ankara’da bir çok saç ekim merkezleri  tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ankara Saç ekimi fiyatları

Özetle birçok kişi saç ekimi için araştırma yaparken ilk dikkat ettiği konu ücrettir. Bence önemli olan nokta saç ekimi fiyatları değildir. Güvenilir, deneyimli  ve referansı olan bir plastik cerrahi uzmanına hastane şartlarında saç ekim işlemi yaptırılması ön planda tutulmalıdır.

Bu sayede istenilen kalitede kişiyi mutlu eden saç ekim sonuçları elde etmek mümkün olacaktır. Aksi takdirde ehil olmayan yerlerde ve kişilerce yapılan saç ekiminin sonuçları sizi mutsuz edecek ve telafisi çok zor sonuçlar doğuracaktır.